Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Świdwinie
Herb Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Świdwinie

Wtorek 20.02.2018

zaawansowane

Kadra pedagogiczna


NAUCZYCIELE PRZEDMIOTU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
 
mgr Magdalena Bujakowska dyrektor szkoły, matematyka
mgr Józefa Hawraniak wicedyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna
mgr Wioletta Ogińska wicedyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna
mgr Żaneta Bartosiewicz-Dzik edukacja wczesnoszkolna
mgr Magdalena Bąk religia
mgr Anna Brączyk edukacja wczesnoszkolna
mgr Anna Bujak język angielski
mgr Robert Chaiński wychowanie fizyczne
mgr Katarzyna Ciuła matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka
mgr Anna Drozd-Marecka edukacja wczesnoszkolna
mgr Adam Dzik religia, matematyka
mgr Beata Fudali przyroda, biologia, chemia, WDŻ
mgr Marzena Gajda-Gancarz przyroda, WDŻ
mgr Klaudia Hanasz język polski
mgr Magdalena Kantyka opiekun świetlicy
mgr Marlena Kaunecka język angielski
mgr Katarzyna Kluska pedagog szkolny
mgr Beata Kopaczewska nauczyciel wspomagający
mgr Barbara Kuryło-Czerenda oddział przedszkolny
mgr Anna Łubniewicz język polski
mgr Iwona Łuczków odział zerowy
mgr Daniel Mączewski fizyka
mgr Kamila Mich edukacja wczesnoszkolna
mgr Ireneusz Michałek wychowanie fizyczne
mgr Małgorzata Miękczyńska rehabilitacja ruchowa
mgr Joanna Mikułko język angielski
mgr Aneta Mrowińska opiekun świetlicy
mgr Urszula Ochnio edukacja wczesnoszkolna
mgr Maria Odyniec historia, urlop zdrowotny
mgr Irena Paszkiewicz edukacja wczesnoszkolna, urlop zdrowotny
mgr Radosław Pawłowski nauczyciel wspomagający
mgr Urszula Peszczyńska geografia
mgr Aldona Pukało biblioteka, urlop zdrowotny
mgr Ludmiła Skowron edukacja wczesnoszkolna
mgr Jolanta Soboniak plastyka, technika, wychowanie fizyczne
mgr Renata Tomal matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka
Robert Uss muzyka
mgr Monika Wieczorek edukacja wczesnoszkolna
mgr Wiesław Wieczorek język polski, zajęcia komputerowe
mgr Urszula Włodarczyk edukacja wczesnoszkolna
mgr Patrycja Wolewicz edukacja wczesnoszkolna, L4
mgr Małgorzata Zastocka edukacja wczesnoszkolna
mgr Radosław Pawłowski nauczyciel wspomagający
mgr Marta Szczygielska-Adamowicz edukacja wczesnoszkolna
mgr Paulina Rudzka świetlica szkolna
mgr Martyna Holler-Prokopiuk oddział zerowy
mgr Klaudia Tatara oddział przedszkolny
mgr Marta Szczygielska-Adamowicz oddział zerowy
mgr Iwona Raulin oddział zerowy
mgr Agnieszka Maciołek oddział zerowy
mgr Amanda Szygenda oddział zerowy
mgr Elżbieta Goździewska oddział zerowy
mgr Beata Miksza oddział zerowy
mgr Iwona Adamowicz oddział zerowy
mgr Agata Zajic oddział przedszkolny
mgr Katarzyna Wiżeń oddział zerowy
mgr Agnieszka Wiktorowicz historia
mgr Hubert Markiewicz historia
mgr Wiesława Reszczyńska  

 


 
 
ilość odwiedzin: 4648

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X